E-Ticaret Danışmanlığı


Yatırımcılar için internet, online mağazacılık ve e-ticaret, imkân ve olanakları sonsuz bir pazar yeri ve fırsat seçeneği demek.


E-ticaret maceranıza doğru danışman ile çıkmak, kısa zamanda kâr hedeflerinize ulaşırken aynı zamanda site üzerinden satış işlemlerinizin kesintiye uğramadan hızlı bir şekilde gerçekleşmesini isterseniz, sizler için e-ticaret danışmanlığı hizmeti verebiliriz.


E-Ticaret danışmanlığı ile alan adı seçiminden site tasarımına, hosting seçiminden marka imajınıza kadar her ayrıntı üzerinde düşünür ve oluşturduğumuz plan sonrasında harekete geçeriz.


E-ticaret çok kanallı bir süreçtir. E-ticaret sadece Google Ads reklamları, Facebook Ads reklamları demek değildir. Ben ve ekibim bunun farkındayız. 


Çalışmalarımız süresince dijital reklam çalışmalarının yanı sıra, dijital içerik üretimleri yapıyor, site için gerekli optimizasyon çalışmaları konusunda size yardımcı oluyor, tüm reklam çalışmalarının dijital tasarımlarını yapıyor, mobil pazarlama için gerekli olan tüm entegrasyonları dijital reklam stratejilerimiz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.


İnternetin gelişmesi ile sizlere sunulan e-ticaret fırsatlarının farkındaysanız ve birlikte büyümeye hazırsanız, sizler için sunduğumuz e-ticaret danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilir, rakipleriniz arasından sıyrılarak ürün satışı ve kâr oranlarınızı kısa zamanda arttırabilirsiniz.E-Ticaret Danışmanlığı Hizmetlerimiz


 • E-ticaret reklamları için gerekli olan tüm hesapların kurulumlarının yapılması (Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Yandex Metrica, Google Merchant Center, Facebook Business Manager, Facebook Katalog, Facebook E-Ticaret Yöneticisi, Facebook Pixel vb)


 • Kurulumları yapılan, dijital pazarlama için gerekli olan tüm hesapların gerekli entegrasyon çalışmalarının yapılması (Google Ads – Google Analyics – Google Search Console hesaplarının birbirine entegre edilmesi, Google Analyitcs, Google Tag Manager, Facebook Pixel kodlarının siteye eklenmesi vb)


 • Site içi optimizasyon çalışmalarının yapılması ve bu çalışmalar doğrultusunda size rapor sunulması.


 • E-ticaret sitenizde Google Merchant Center ve Facebook Katalog / Instagram Alışveriş için gerekli feedlerin oluşturularak e-ticaret reklamları için akılcı çözümler sunulması.


 • Facebook Pixel kurulumu yapılarak Olaylar Yöneticisi‘nde Pageview, Add to Chart, Purchase vb gerekli tüm izleme / ölçüm kurulumlarının yapılması ve bu sayede e-ticaret siteniz için yapılacak tüm reklam çalışmalarının daha akılcı, verilere dayalı, dönüşüm odaklı olarak yönetilmesi.


 • Google Analytics’te Akıllı Hedef Kitleler oluşturarak, verilere dayalı ve hedef odaklı pazarlama stratejilerinin uygulanması, süreç takibinin yapılarak raporlarla size sunulması.


 • Google Anahtar Kelime Planlayıcısı, SEMrush gibi araçları kullanarak Anahtar Kelime seçiminin yapılması ve reklam stratejinize en uygun anahtar kelime teklif stratejilerinin belirlenmesi.


 • E-ticaret eğitimlerimizle, e-ticaret pazarlaması için sıfırdan ileri düzeyde olacak şekilde size ve ekibinize online / birebir eğitimler verilmesi.


 • Günlük reklam optimizasyon çalışmalarıyla dönüşümleri artırmak ve reklam maliyetleri azaltmak için gerekli tüm çalışmaların yapılması.


 • A/B test çalışmalarıyla hedeflerinize en uygun reklam stratejilerinin belirlenmesi. Bu sayede minimum reklam maliyetleriyle maksimum dönüşüm elde edilmesi.


 • Remarketing – Retargeting, Lookalike – Custom Audience hedef kitle stratejileriyle web sitenize giren ve ürünlerinizle ilgilenen kişileri yeniden hedefleyerek dönüşümleri – satışları artırma çalışmalarının yapılması.


 • Yapılan tüm görsel reklamların tasarımcılarımız tarafından tasarımlarının yapılması.

 


Çalıştığımız markalar, referanslarımız ve danışmanlık hizmetlerim hakkında detaylı bilgiler, teklifler ve sorularınız için benimle dilediğiniz zaman aşağıdakiformu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.