Hakkımda

Hakkımda | Orhan Özkan

Ben Kimim?

Merhaba, ben Orhan Özkan


1987 yılında İstanbul ’da doğdum. İlkokul ve liseyi İstanbul ’da başarıyla tamamladım. Ardından Eskişehir ’de bulunan Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünden mezun oldum. 2009 yılında ilk projemle e-ticaret sektörüne girdim. Sektörde, marka olmuş ve adından söz ettiren e-ticaret projelerinde bulunarak deneyim sahibi oldum. E-ticaret sektörüne girdikten sonra, özellikle dijital pazarlama konusunda kendimi geliştirmeye başladım. Dijital pazarlamanın temel taşları olan Yaratıcı Bilimsel Reklam Metni Yazarlığı, Hipnotik Satış Stratejileri, Funnel & Growth Büyüme Stratejileri gibi yaratıcı Dijital Pazarlama Stratejileri konusunda bir çok yurtiçi ve yurtdışı kaynaklardan eğitimler alarak rakiplerimin önüne geçmeyi başardım.


Şimdilerde kendi kurmuş olduğum şirketimde ekibim ile birlikte bugün pek çok girişimci ve markaya, dijital pazarlama hizmetlerinin yansıra ayrıca e-ticaret danışmanlığı da sunuyorum. İnternet, geleneksel reklam ve tanıtım dünyasının çehresini inanılmaz boyutlarda değiştirdi. Günümüzde, iyi yönetilen dijital pazarlama operasyonu ya da sağlam temeller üzerine kurulmuş bir e-ticaret sitesi, girişimcilerin kısa zamanda yüksek kâr ve cirolar elde etmelerini sağlayabilir, markalarının dijital platformlarda kısa zaman içinde büyümesini sağlayabilir.


Sizler de aynı görüşteyseniz, sizler için sunduğum hizmetlerden faydalanarak markanızın dijital platformlarda büyümesini sağlayabilirsiniz. Google Reklamları ile arama sonuçlarında üst sıralarda yer alabilir, Facebook Reklamları ile belirlediğiniz hedef kitleye yoğunlaşabilir, Instagram ile ürün veya hizmetlerinizin popülaritesini arttırabilir, e-ticaret danışmanlığı alarak yeni nesil ticarette nelere dikkat etmeniz gerektiğini deneyimleyerek öğrenebilirsiniz.


Sizlere sunduğum hizmetler, dijital dünyada marka kimliğini oluşturmak veya bunu kendi ürün veya hizmetleri için nasıl kullanabileceğini öğrenmek isteyen girişimcilere yöneliktir.

Yeteneklerim

Google Reklamları

İnternet denildiğinde akla ilk gelen arama motorlarından birisi olan Google bugün aynı zamanda pek çok internet kullanıcısının açılış sayfası konumunda. Bu da, Google Reklamları ile ulaşabileceğiniz başarının boyutları hakkında bizlere pek çok fikir veriyor.

Youtube Reklamları

Youtube reklamları sayesinde hedef kitlenize video içerikler ve video reklamlarla ulaşabilirsiniz. Hareketli, görsel olarak daha çok ilgi çeken Youtube Reklamları ile hedef kitleniz kısa zaman içinde müşterileriniz haline gelebilir.

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları sayesinde firma ve marka hedefleriniz için uygun reklam modelleri oluşturabilir ve marka, ürün veya hizmetlerinizi satın alma potansiyeli en yüksek potansiyel müşterilere ulaştırabilirsiniz.

Instagram Reklamları

Instagram Reklamları ile markanız hızla gelişip büyüyen sosyal platforma paralel olarak giderek büyüyecek ve sizlerle beraber gelişecek. Dünyadaki tüm markaların müşterileri ile etkileşime girdiği Instagram, size ve markanıza yüksek etkileşim oranı ve büyüme vaad ediyor.

360° Dijital Pazarlama

Günümüzde konvansiyonel ve dijital reklam uzmanları tarafından çok kanallı pazarlama, çok yönlü pazarlama ve benzeri isimlerle anılan 360° Dijital Pazarlama, pazarlama dünyasında markanızın hızlıca sivrilmesini sağlarken tüketicilerin sizi daha kısa zamanda fark etmesini sağlayacak.

E-Ticaret Danışmanlığı

İnternetin gelişmesi ile sizlere sunulan e-ticaret fırsatlarının farkındaysanız ve birlikte büyümeye hazırsanız, sizler için sunduğumuz e-ticaret hizmeti danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilir, rakipleriniz arasından sıyrılarak ürün satışı ve kâr oranlarınızı kısa zamanda arttırabilirsiniz.

Büyüme Stratejileri

Funnel & Growth büyüme stratejileri, iki ana temel üzerine kurulur. Bunlardan ilki, potansiyel müşterilerinizin ayak izlerini takip etmektir. Sonraki adım, markanızı büyütmek için markanızı konumlandırmak ve potansiyel müşterilerinizin tekrar tekrar karşılarına çıkarak onlara satış yapmak.

Tiktok Reklamları

Tiktok Ads Reklamları, kitlenize kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve kaliteli içeriklerle markanızı büyütebileceğiniz bir diğer reklam türüdür. Kısa zamanda dijital dünyanın hatırı sayılır sosyal platformlarından birisi olan Tiktok ile hizmet ve ürünlerinizin tanıtımını yapabilir, kısa zamanda markanızı büyütebilirsiniz.

Bilimsel Reklam Metni Yazarlığı

Potansiyel müşterilerinizin de zihinlerinde bir konumda yer etmesini isterseniz, sizler için ekibimiz yaratıcı bilimsel reklam metni yazarlığı hizmeti vererek markanızı dijital ve fiziksel reklam mecralarından öte bir yere; müşterilerinizin kalplerine ve zihinlerine yaratıcı metinlerle yerleştirebiliriz.