Orhan Özkan Kimdir?

Merhabalar, ben Orhan Özkan. 2016 yılından beri, kurucusu olduğum Dijital Pazarlama Ajansında profesyonel olarak çalışmaktayım. Ajansımız müşterilerimize Web Tasarım, Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Reklamları, Google Ads Hizmeti, Google Harita Seo Hizmeti, Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı alanında profesyonel hizmet vermektedir.

2010 Yılından Beri...

Şimdiye kadar danışmanlık verdiğim tüm şirketlerle güçlü bir iletişim kurarak olumlu sonuçlar elde ettik. Çalışma felsefemin temelinde, müşterilerimin ihtiyaçlarını dikkatlice anlayarak onlara en iyi şekilde hizmet vermek ve hedeflerine ulaşmalarını sağlamak yatıyor. ORHAN ÖZKAN Dijital Pazarlama Uzmanı olarak, kurulduğum günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet veriyor ve Türkiye’deki girişimci firmaların dijital kimliklerini güçlendirmek için çalışıyorum.

Bu sektördeki misyonum, edindiğim tecrübeleri ve bilgileri kullanarak müşterilerime en iyi dijital pazarlama danışmanlığını sunmak ve onları hedeflerine ulaştırmaktır. Vizyonum ise, sürekli gelişerek memnun ve başarılı firmalar bırakmak ve dijital pazarlama sektöründe en üst seviyeye ulaşmaktır. Ülkemizde birçok firma dijital pazarlama konusunda zorluklarla karşılaşıyor ve profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyor. Benim asıl amacım, bu firmaların dijital dünyada en iyi şekilde varlıklarını sürdürebilmelerini sağlamaktır.

Stack 1
Stack 2

+0

Web Sitesi

+0

Memnun Müşteri