Adwords (Google Ads)

Dünyanın 1 numaralı arama motoru olan Google’ın reklam platformu Google Ads ile markanızı tanıtma ve satışlarınızı arttırma şansı yakalayın.

Dijital Reklamcılığın
En Çok Tercih Edilen Platformu!

Google’ın girişimcilere destek olmak amacıyla oluşturduğu Google Ads’i etkili bir şekilde kullanmak istemez misiniz?

Google Ads sayesinde, hedef kitlenizin tamamına ulaşabilirsiniz. Deneyimli dijital pazarlama uzmanlarımız ve reklam analistlerimizle verimli kampanyalar oluşturacaksınız. Zaman ve kaynak kaybetmek yerine, mükemmel reklamlar hazırlayarak dönüşüm oranınızı en üst seviyeye çıkaracaksınız.

Sizlere özel hazırladığımız planlar, detaylı analizlerimiz ve stratejik yaklaşımlarımız sayesinde reklamcılığın yeni yüzünü keşfedin. Firmanıza ve sektörünüze uygun, dönemsel gelişmelerle örtüşen etkili reklamlar vererek markanızı daha bilinir bir konuma taşıyoruz.

Google’ın Sizlere Sunduğu
Bu Harika Platformu Tam Kapasitesiyle Kullanın!

Google Ads, sizlere eşsiz bir panel ve analiz şansı tanıyor. Bizim yardımımızla bir Google Ads profesörü haline gelebilirsiniz.

İnternette reklam verebileceğiniz onlarca kanal bulunmakta. Fakat Google’ın sağladığı destek ve analiz hizmetini henüz hiçbir kanal sizlere sağlamıyor. Bizim yardımlarımızla reklamlarınızı nasıl yönetmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Google’ın sizlere sağladığı Anahtar kelime planlayıcısı, reklam panelleri ve raporlar ile edindiğiniz bilgileri etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Firma Analizi

Firmanızı ve sektörünüzü derinlemesine analiz edip sizlere uygun reklam stratejileri belirliyoruz.

Seo Çalışmaları

Hedef kitlenizin en çok arattığı anahtar kelimeleri, Google Ads ve diğer profesyonel araçlar yardımıyla takip ediyoruz. Sizlere maksimum geri dönüşü sağlamak için en uygunlarını reklamlara yerleştiriyoruz.

Profesyonel Reklam Hizmeti

Sizlere en uygun reklam türünü belirliyor ve Google Ads üzerinden bunları yayınlamanızı sağlıyoruz. Profesyonel tasarımcılarımız ve metin yazarlarımız sayesinde eşsiz metin ve görsel reklamlar üretiyoruz.

Medya ve Hedef Analizi

Firmanızın hitap ettiği hedef kitleyi ve en çok zaman geçirdikleri internet platformlarını takip ediyor, reklam kanalımızı ve hedef aldığımız kesimi buna göre seçiyoruz.

Gündem Takibi

İlerleyen tarihlerde yükselişe geçecek trendleri takip ederek, Google Ads reklam planlarınıza bunları entegre ediyoruz.

Kampanya Takibi

Reklam kampanyalarınızı başından sonuna kadar takip ediyor ve Google Ads panelinden gerekli müdahaleleri yaparak dönüşüm sayınızı arttırıyoruz.
Google Ads Danışmanlığı Hizmetlerimiz
Daha fazla müşteriye mi ulaşmak istiyorsunuz?
Orhan Özkan Ajans
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Google Partner iş ortaklığımız sayesinde işletmenize google reklamcılığında profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Orhan Aras Dijital Pazarlama ekibi olarak markanıza ve işletmenize özel çözümler üretiyoruz. Müşteri potansiyelinizi ve satış hacimlerinizi arttırmak için stratejiler geliştirip, bunları uyguluyoruz.

Dijital Performans Ajansı Orhan Özkan ile büyük ve küçük her işletmeyle çalışır. Her bir projeyi doğru profesyonellerle yönetiriz. 10 yıllık çalışma hayatımızda hemen hemen her sektörde tecrübe kazanma şansı yakalamamıza sebebiyet verdi. Bu, bize her projede doğru planlamayı yapmamıza olanak sağlamaktadır.

İster yerel kitleye, isterseniz de pazarda yeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen çok uluslu bir markaya ulaşmak isteyen küçük bir işletme olun, pazarlama kampanyanızı başarılı bir hale getirmek için gereken deneyim ve tutkuya sahip dijital pazarlama uzmanlarımız hedeflerinizi gerçekleştirmek için hazır.

Hem organik hem de ücretli arama pazarlarında dikkate değer adımlar atan google partneri olan bir dijital performans ajansıyız. Sağladığımız özel hizmetler, üst sıralarda yer alan altı ana alandan oluşmaktadır: Web Tasarım, Grafik Tasarım, Google Ads (Adwords), Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, Yerel Seo (Dijital Haritalar), Web Geliştirme. İşletmelerin İnternet'te bir kitle bulmasına, bu kitleye güçlü bir mesajla ulaşmasına ve bu etkileşimi dinleyicileriyle uzun vadeli fayda için anlamlı bir ilişkiye dönüştürmesine yardımcı oluyoruz.

Çoğu işletmenin dijital pazarlamaya yönelik birleşik bir yaklaşıma ihtiyacı vardır. Markanızı çevrimiçi olarak büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın. Size en yüksek değeri görebileceğiniz hizmetlerin kapsamlı bir analizini ve özel bir dijital pazarlama kampanyasından alabileceğiniz beklentileri sağlayabiliriz.

Üzerinde çalıştığımız her proje, üzerinde çalıştığımız işe özeldir. Sonuç olarak, standart bir fiyatlandırma modeli kullanmıyoruz. Her kampanya, üzerinde çalıştığımız işe, neye ulaşmak istediğine ve bunları nasıl alabileceğimize göre şekillendirilmektedir.

Hem değer üretecek hem de uzun vadede size mantıklı olacak özel bir teklif almak istiyorsanız, lütfen bizi arayın veya iletişim formumuzu doldurun. Satış temsilcilerimizden biri işiniz hakkında daha fazla bilgi edinecek ve size kendi özel tekliflerinizi sunacaktır.