Google Harita (Maps) Seo

Harita SEO çalışmaları sayesinde işletmeniz her zaman harita sonuçlarında en üst sırada yer alacak. Potansiyel müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını sağlayarak, yerel aramalarda rakiplerinizin önüne geçeceksiniz. Harita SEO ile işletmenizi zirveye taşıyın ve daha fazla müşteri kazanın!

Harita SEO Nedir?

Google, bazı aramalarda kullanıcıların konum servislerini kullanarak en yakın ve en iyi sonuçları gösterir. İşletmeleri bir sıraya sokarak kullanıcıları en uygun yerlere yönlendirir. Dijital Harita SEO, işletmenizin konum bazlı aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayan ve dijital pazarlama açısından büyük önem taşıyan bir çalışmadır.

Örneğin, Google'da "oto servisi" başlığı altında bir arama yaptığınızda, Google ilk olarak bulunduğunuz konuma yakın ve harita SEO planlaması iyi olan işletmeleri gösterir. Eğer gerçek ofisinizde satış yapmaya odaklandıysanız ve insanları merkezinize çekmek istiyorsanız, Harita SEO yapabileceğiniz en yararlı işlerden biridir.

Harita SEO Çalışmalarımız

Deneyimli, SEO ve Google uzmanlarımız ile görünürlüğünüzü arttırıp müşteri sayınızı katlayacaksınız.

Harita SEO çalışmalarımızı, bu alanda deneyimli ve birçok başarılı projeye imza atmış ekibimiz yardımıyla gerçekleştiriyoruz. İşletmenizi en güçlü şekilde Google Haritalar üzerinde temsil ediyor, sizlerin daha fazla müşteri çekmenizi sağlıyoruz. Markanızın tamamen doğru ve tam bir şekilde Google’da yer aldığından emin olmak istiyorsanız hemen bizlere ulaşın.

Kurumsal Kimlik

Markanızın bilgilerinin ve verilerinin internete doğru bir şekilde kaydedilip kaydedilmediğini kontrol ediyor, teknik detaylar vererek imajınızı güçlendiriyoruz.

Konum Bildirimi

Haritalar üzerinden trafik kazanabilmeniz için konumunuzu tam ve eksiksiz bir şekilde ayarlıyor, adres bilgilerinizi kapsamlı bir şekilde Google Haritalar’a ekliyoruz.

Çalışma Saatleri

Harita SEO’nun etkili olmasının en büyük şartlarından bir tanesi de kullanıcılara yeterli ve doğru bilgileri verebilmektir. Bu yüzden çalışma saatlerinizi ve çalışma ayrıntılarınızı internete yansıtıyoruz.

Arama Optimizasyonu

Her ne kadar Harita SEO normalden farklı olsa da aramalarla alakalı olmanız çok önemli. Açıklamalar ve başlıklarınızı SEO kurallarına göre düzenliyor ve daha fazla trafik almanızı sağlıyoruz.

Etkileşim Arttırma

Harita SEO’nun en önemli noktası, kullanıcı yorumları ve puanlamalarıdır. Google Haritalar üzerinden aldığınız yorum sayısını yükseltiyor ve sizleri konum servisinde en üste taşıyoruz.

Marka Değeri

Marka değerinizi yükselterek, Harita aramalarında Google’ın sizleri daha güvenilir olarak göstermesini sağlıyoruz.
Harita SEO Hizmet Süreci
Daha fazla müşteriye mi ulaşmak istiyorsunuz?
Orhan Özkan Ajans
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sektörünüzü derinlemesine inceliyor ve sizi tam manasıyla temsil edecek konumlarınızı oluşturuyoruz

Orhan Aras Dijital Pazarlama ekibi olarak markanıza ve işletmenize özel çözümler üretiyoruz. Müşteri potansiyelinizi ve satış hacimlerinizi arttırmak için stratejiler geliştirip, bunları uyguluyoruz.

Dijital Performans Ajansı Orhan Özkan ile büyük ve küçük her işletmeyle çalışır. Her bir projeyi doğru profesyonellerle yönetiriz. 10 yıllık çalışma hayatımızda hemen hemen her sektörde tecrübe kazanma şansı yakalamamıza sebebiyet verdi. Bu, bize her projede doğru planlamayı yapmamıza olanak sağlamaktadır.

İster yerel kitleye, isterseniz de pazarda yeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen çok uluslu bir markaya ulaşmak isteyen küçük bir işletme olun, pazarlama kampanyanızı başarılı bir hale getirmek için gereken deneyim ve tutkuya sahip dijital pazarlama uzmanlarımız hedeflerinizi gerçekleştirmek için hazır.

Hem organik hem de ücretli arama pazarlarında dikkate değer adımlar atan google partneri olan bir dijital performans ajansıyız. Sağladığımız özel hizmetler, üst sıralarda yer alan altı ana alandan oluşmaktadır: Web Tasarım, Grafik Tasarım, Google Ads (Adwords), Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, Yerel Seo (Dijital Haritalar), Web Geliştirme. İşletmelerin İnternet'te bir kitle bulmasına, bu kitleye güçlü bir mesajla ulaşmasına ve bu etkileşimi dinleyicileriyle uzun vadeli fayda için anlamlı bir ilişkiye dönüştürmesine yardımcı oluyoruz.

Çoğu işletmenin dijital pazarlamaya yönelik birleşik bir yaklaşıma ihtiyacı vardır. Markanızı çevrimiçi olarak büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın. Size en yüksek değeri görebileceğiniz hizmetlerin kapsamlı bir analizini ve özel bir dijital pazarlama kampanyasından alabileceğiniz beklentileri sağlayabiliriz.

Üzerinde çalıştığımız her proje, üzerinde çalıştığımız işe özeldir. Sonuç olarak, standart bir fiyatlandırma modeli kullanmıyoruz. Her kampanya, üzerinde çalıştığımız işe, neye ulaşmak istediğine ve bunları nasıl alabileceğimize göre şekillendirilmektedir.

Hem değer üretecek hem de uzun vadede size mantıklı olacak özel bir teklif almak istiyorsanız, lütfen bizi arayın veya iletişim formumuzu doldurun. Satış temsilcilerimizden biri işiniz hakkında daha fazla bilgi edinecek ve size kendi özel tekliflerinizi sunacaktır.