Web Tasarım

Göze hitap eden, sade, kapsamlı ve düzenli bir web sitesi sahibi olmayı kim istemez? Stabil çalışan, kullanıcı dostu ve profesyonel bir web sitesiyle, dijital dünyada öne çıkın.

Ziyaretçileriniz Web Sitenize
Hayran Kalacak!

Hedef kitlenize uygun şekilde tasarlanmış, sade ve oldukça hızlı web sitesi tasarımları konusunda şirketlerin ve işletmelerin daima yanında!

Web siteniz, potansiyel müşterilerinizi karşıladığınız bir ofis ve satışınızın ilk basamağıdır. İyi tasarlanmış ve müşterilerinizin hoşuna gidecek bir web tasarımı, marka imajınızı yükseltecek ve satışlarınızı artıracaktır. Web tasarımına yatırım yapan işletmeler, rakiplerinden sıyrılarak tercih edilen marka haline gelecektir.

Bırakın ORHAN ÖZKAN Dijital Pazarlama Uzmanı sizin için mükemmel bir web sitesi oluştursun. Deneyimli web tasarım uzmanlarımız sayesinde hızlı, sade ve kullanışlı arayüze sahip, güvenli ve SEO kurallarına uygun bir web sitesine sahip olacaksınız. Tamamen size özgü bir web sitesi ile müşterilerinize harika bir deneyim sunmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Rakiplerinizden Her Zaman
Bir Adım Önde Olun!

İyi bir web sitesi sizi sektörünüzde üst noktalara çıkaracak yegâne elementlerden bir tanesidir.

Web siteniz, ziyaretçilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin vakit geçirdiği bir alandır ve buraya yaptığınız yatırımlar, aslında müşteriye verdiğiniz değeri ortaya koyar. Kullanıcılar, sitenizde geçirdikleri zamandan ve sizinle kurdukları iletişimden ne kadar memnun kalırlarsa, firmanız o kadar yükselecektir. Ziyaretçileriniz, sitenizde takılmadan vakit geçirip, sorun yaşamadan aradıklarını bulur ve mükemmel bir tasarımla karşılaşırlarsa, kesinlikle sizi tercih edeceklerdir.

Eşsiz Site Tasarımları

Tasarım uzmanlarımız sayesinde, oldukça şık ve tamamen size özgü bir web sitesi inşa ediyoruz.

Güvenli Yazılım

Sitenizin saldırılara maruz kalmasına ve emeklerinizin heba olmasına izin vermiyoruz.

Ekibimiz Her Zaman Sizinle

Yalnızca web sitesi tasarımı alanında değil her alanda sizlerin ve işletmenizin yanında duruyor, sizlere her konuda destek veriyoruz.

Sade ve Kullanışlı Arayüz

Sitenizdeki ziyaretçilerin kolayca gezinebilmesi ve hızlıca işlem yapabilmesi için arayüzünüzü optimize ediyoruz.

SEO Uyumlu Siteler

Yazılımlarımızı, güncel kurallara göre, en optimize şekilde düzenliyor ve tasarımlarımızı buna yönelik yapıyoruz.

Hızlı ve Stabil Performans

Sitenizin her zaman için hızlı açılmasını ve belirli bir standartta hizmet vermesini sağlıyoruz.
Web Tasarım Hizmetlerimiz
Daha fazla müşteriye mi ulaşmak istiyorsunuz?
Orhan Özkan Ajans
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Sektörünüzü derinlemesine inceliyor ve sizi tam manasıyla temsil edecek siteler oluşturuyoruz

Orhan Aras Dijital Pazarlama ekibi olarak markanıza ve işletmenize özel çözümler üretiyoruz. Müşteri potansiyelinizi ve satış hacimlerinizi arttırmak için stratejiler geliştirip, bunları uyguluyoruz.

Dijital Performans Ajansı Orhan Özkan ile büyük ve küçük her işletmeyle çalışır. Her bir projeyi doğru profesyonellerle yönetiriz. 10 yıllık çalışma hayatımızda hemen hemen her sektörde tecrübe kazanma şansı yakalamamıza sebebiyet verdi. Bu, bize her projede doğru planlamayı yapmamıza olanak sağlamaktadır.

İster yerel kitleye, isterseniz de pazarda yeni bir ürün piyasaya sürmek isteyen çok uluslu bir markaya ulaşmak isteyen küçük bir işletme olun, pazarlama kampanyanızı başarılı bir hale getirmek için gereken deneyim ve tutkuya sahip dijital pazarlama uzmanlarımız hedeflerinizi gerçekleştirmek için hazır.

Hem organik hem de ücretli arama pazarlarında dikkate değer adımlar atan google partneri olan bir dijital performans ajansıyız. Sağladığımız özel hizmetler, üst sıralarda yer alan altı ana alandan oluşmaktadır: Web Tasarım, Grafik Tasarım, Google Ads (Adwords), Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamcılığı, Yerel Seo (Dijital Haritalar), Web Geliştirme. İşletmelerin İnternet'te bir kitle bulmasına, bu kitleye güçlü bir mesajla ulaşmasına ve bu etkileşimi dinleyicileriyle uzun vadeli fayda için anlamlı bir ilişkiye dönüştürmesine yardımcı oluyoruz.

Çoğu işletmenin dijital pazarlamaya yönelik birleşik bir yaklaşıma ihtiyacı vardır. Markanızı çevrimiçi olarak büyütmenize nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın. Size en yüksek değeri görebileceğiniz hizmetlerin kapsamlı bir analizini ve özel bir dijital pazarlama kampanyasından alabileceğiniz beklentileri sağlayabiliriz.

Üzerinde çalıştığımız her proje, üzerinde çalıştığımız işe özeldir. Sonuç olarak, standart bir fiyatlandırma modeli kullanmıyoruz. Her kampanya, üzerinde çalıştığımız işe, neye ulaşmak istediğine ve bunları nasıl alabileceğimize göre şekillendirilmektedir.

Hem değer üretecek hem de uzun vadede size mantıklı olacak özel bir teklif almak istiyorsanız, lütfen bizi arayın veya iletişim formumuzu doldurun. Satış temsilcilerimizden biri işiniz hakkında daha fazla bilgi edinecek ve size kendi özel tekliflerinizi sunacaktır.